Full HD Film izleme keyfini Online Film izle / Sinema platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.
YENİ ADRESİMİZ Fullhdfilmizlesene.com
MOBİL VERSİYON m.fullhdfilmizlesene.com
IMDB 7.5
9.1/10 25
HD 1 yorum Detainment

10 yaşlarındaki iki çocuk olan Jon ve Robert, yeni yürümeye başlamış bir bebek olan James’i öldürme suçundan dolayı polis sorgusuna tutulurlar. Sorgu boyunca sürekli olarak polislerin sorularını geçiştirmeye çalışan ve hiçbir şey yapmadıkları konusunda ısrar eden çocuklar, her geçen dakika daha zorlu ve terletici sorularla karşı karşıya kalmaktadır. Sırların açığa çıktığı anda ise, hem çocukların aileleri, hem de polisler şaşkınlığa boğulacaktır. 1993’de dünyayı şoka uğratan James Bulger olayının kayıtlarından ve dönemin görüşme yazılarından yola çıkarak hazırlanan Detainment, gerçek bir hikayeye dayanmaktadır. 2018 yılında, Vincent Lambe, filmin yönetmenliğini ve senaristliğini yaparak, bu korkunç olayı, suç ve drama içerikli olan bir kısa film haline getirerek seyircilere sunmuştur.

Yönetmen
Vincent Lambe
Oyuncular
David Ryan, Ely Solan, Leon Hughes, Will O'Connell
Yapım
2018 Filmleri İngiltere,İrlanda
Tür
Dram Filmleri, Kısa Filmler, Suç Filmleri
Kategori
Yabancı Filmler
Süre
30 dk
Dil
Türkçe Altyazılı
Etiketler
-
Benzer Filmler
Filme Yorum Yaz
Filmle ilgili sürpriz bir detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler] filmin son kısmı bence sıkıcıydı [/spoiler]
Film Hakkındaki Yorumlar
  • begse

    Gerçek hikayeden uyarlanma. çok acı bir olay ama 2 kücük katili oynayan çocuklar muazzam oynamış. şaşkınlıktan kalakaldım.
    10/10 denebilir.