Full HD Film izleme keyfini Online Film izle / Sinema platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.
YENİ ADRESİMİZ Fullhdfilmizlesene.com
MOBİL VERSİYON m.fullhdfilmizlesene.com
IMDB 7.7
7.5/10 56
HD 2 yorum Operation Gold Fish

Hindistan ve Pakistan arasındaki Kaşmir toprak sorunu, filmde bir asker olan Arjun Pandit üzerinden ele alınıyor. Filmin Hint yapımı bir film olduğu düşünüldüğünde, olayın objektiflikten uzak sadece sinematik kaygılarla tek taraflı anlatıldığını görüyoruz. Hindistan'ın birçok noktasında,özellikle de Kaşmir bölgesinde, Pakistani aşırı sağcı örgütlenmeler, bu bölgede Müslüman olmayan herkesi katletmektedir. Arjun Pandit de, küçüklüğünü Kaşmir'de geçirmiş ve ailesi Pakistanlı örgütler tarafından katledilmiş bir çocuktur. Bu olaydan sonra bu örgütlerle savaşmaya yemin edip asker olmaya karar verir. Bir asker olduktan sonra ise örgütün lideri Ghazi Baba'yı yakalamak için elinden gelen her şeyi yapar. Bunu başardıktan sonra ise, Arjun'un karşısına Ghazi Baba'yı geri vermelerini talep eden örgütün ikinci ismi Faruq çıkar. Arjun'un terör örgütlerine verdiği savaş ise kızışmaya devam ederek onu bir çıkmaza itecektir!

Yönetmen
Sai Kiran Adivi
Oyuncular
Aadi, Krishnudu, Nithya Naresh, Sasha Chettri
Yapım
2019 Filmleri Hindistan
Tür
Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Hint Filmleri
Kategori
Yabancı Filmler
Süre
127 dk
Dil
Türkçe Altyazılı
Etiketler
-
Benzer Filmler
2019 HD Evaru Evaru
Filme Yorum Yaz
Filmle ilgili sürpriz bir detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler] filmin son kısmı bence sıkıcıydı [/spoiler]
Film Hakkındaki Yorumlar
  • Lacyu

    Arkadaslar yorum yazarken yanina yasinizi da belirtirseniz,ona gore filmin degerlendirmesini yapip izliyelim yada izlemeyelim....Yada 20 ustu alti gibi de yazabilirsiniz turkiyede yasiyorsaniz 40 alti hic yazmasin 50 ustude yazmasin:)

  • gusenitsa

    Süper direk izleyin