Full HD Film izleme keyfini Online Film izle / Sinema platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.
IMDB 2.2
8.2/10 91
HD 3 yorum Uzaylı İstilası - Alien Convergence

Macera, aksiyon ve korkuyu, bilim kurgu ile birleştirmeyi başarmış olan ve yönetmenliğini Rob Pallatina’nın üstlendiği puanı her ne kadar çok yüksek olmasa da uzaylı istilası filmlerini sevenlerin zevkle izleyecekleri Alien Convergence filminde; Dünya uzaylı istilası altındadır ve görünüşte dünya çaresizlik içindedir. Fakat bu umutsuzlukta kendinden çok emin ve farklı karakterlerde ekip bir araya gelerek kendi geliştirdikleri düşünce kontrol savunma silahları ile birlikte dünyanın son şansı olmaya hazırlanırlar. Bu yeni silah çok güçlü ve etkili gibi görünse de bu uzaylı gücünün sınırları henüz tam olarak bilinmemekte ve herşey gölgelerin içinde kalmaktadır. Zaferin belirsiz olduğu bu akıl savaşında bakalım bu çılgın ekip dünyayı kurtarmaya başarabilecek midir? Yoksa uzaylılar dünyaya egemen olup gezegenimizi yok mu edeceklerdir? Tüm bu soruların cevaplarını filmi izlerken bulacak ve film boyunca da yeni sorularla karşılaşacaksınız!

Yönetmen
Rob Pallatina
Oyuncular
Caroline Ivari, Cedric Jonathan, Michael Marcel, Stephen Brown
Yapım
2017 Filmleri ABD
Tür
Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Macera Filmleri
Kategori
Yabancı Filmler
Süre
87 dk
Dil
Türkçe Dublaj
Etiketler
-
Filme Yorum Yaz
Filmle ilgili sürpriz bir detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler] filmin son kısmı bence sıkıcıydı [/spoiler]
Film Hakkındaki Yorumlar
 • Erol

  Muhteşem bir film, sonu çok duygusaldı

 • panda

  Kesinlikle izleyin arkadaşlar gerçekten çok güzel bi film sonuna kadar hiç sıkılmadan izledim. özellikle finali çok güzeldi.
  Keşke biraz daha uzun olsaydı.

 • Orhan

  Efsane bir film mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.