Full HD Film izleme keyfini Online Film izle / Sinema platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.
IMDB 5.9
7.6/10 19
HD 1 yorum Dolandım Sana - Entanglement

Ben Layton diğer insanlardan çok farklıdır. Ben genç olmasına rağmen kafayı hayatın anlamına takmıştır ve normal yaşamaktansa sürekli bu konuyla uğraşmaktadır. Ancak Ben için hayat kısa süre içerisinde olduğundan çok daha karmaşık bir hale gelecektir çünkü Ben Hanna adında çok hoş bir bayanla tanışır. Hanna ve Ben hızlı bir şekilde birbirlerine aşık olurlar ve bu aşk ile mutlu olmaları gerekirken, korkunç bir olası gerçekle her iki genç aşık da ne yapacağını bilemez olur. Bu korkunç olası gerçek ise Hanna ile Ben’in üvey kardeş olma ihtimallerinin çok yüksek olduğudur. Aşk ve kardeşlik arasında kalan Ben için dünya adeta ters düz olmuştur ve Ben sevdiği kadının gerçekte kardeşi olup olmadığını araştırırken dünyada her şeyin birbirine bağlı olduğunu keşfeder. Ben en başından beri aradığı şeyin yani hayatın anlamının aslında gözleri önünde olduğunu sonunda görebilecek midir?

Yönetmen
Jason James
Oyuncular
Diana Bang, Jess Weixler, Shauna Johannesen, Thomas Middleditch
Yapım
2017 Filmleri Kanada
Tür
Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler
Kategori
Yabancı Filmler
Süre
85 dk
Dil
Türkçe Dublaj / Türkçe Altyazılı
Etiketler
-
Filme Yorum Yaz
Filmle ilgili sürpriz bir detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler] filmin son kısmı bence sıkıcıydı [/spoiler]
Film Hakkındaki Yorumlar
  • Melin

    Gerçekten çok güzel ve derin bir filmdi. Hiç sıkılmadan izledim. Açıkcası bazı yerlerde kafam allak bulak oldu ama sonu güzeldi. Film bize vermeye çalıştığı duyguyu vermiş.