Full HD Film izleme keyfini Online Film izle / Sinema platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.
IMDB 6.8
7.9/10 59
HD 2 yorum Aşkı Beklerken - Deux moi

Rémy ve Mélanie aynı Paris mahallesinde yaşayan otuzlu yaşlarında iki kişidir. Remy biriyle tanışmakta güçlük yaşayan yetenek gerektirmeyen bir işte çalışan, Melanie ise de bilimsel bir araştırmada çalışan ve sonu asla bir yere varmayan ve sürekli hüsranla biten sosyal ağlarda, uygulamalarda ve tanışma sitelerinde randevu kovalayan biridir. Her ikisi de depresif bir hayat sürüp, birisiyle tanışmanın daha kolay olacağının düşünüldüğü aşırı bağlantılı bir dünyada, büyük şehirlerin bu yalnızlığının kurbanlarıdır. İki farklı insan, iki farklı yol. İkisi de farkında olmadan onları birbirine götürecek iki ap ayrı yolu izlemektedir. Acaba birbirlerine kavuşabilecekler mi yoksa bu da sonu kötü biten dram hikayeleri gibi mi sonlanacak? Ödüllü yönetmen Cédric Klapisch'in bu yapımında iki farklı insanı izliyoruz. Fransa yapımı olan film şimdiden iki farklı ödüle aday oldu bile. Tüm izleyicilerimize keyifli seyirler dileriz.

Yönetmen
Cédric Klapisch
Oyuncular
Ana Girardot, Camille Cottin, François Berléand, François Civil
Yapım
2019 Filmleri Belçika,Fransa
Tür
Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler
Kategori
Yabancı Filmler
Süre
110 dk
Dil
Türkçe Dublaj
Etiketler
-
Benzer Filmler
Filme Yorum Yaz
Filmle ilgili sürpriz bir detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler] filmin son kısmı bence sıkıcıydı [/spoiler]
Film Hakkındaki Yorumlar
  • İsmail

    Güzeldi , hayatı anlatmış süper...

  • Kalender

    Iki saat süreyle işkence çekiyorsunuz, dramatik olaylar, psikolojiniz bozulmazsa iyidir. ıyi şeyler olacak diye beklerken film bitiyor.