Full HD Film izleme keyfini Online Film izle / Sinema platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.
IMDB 6.5
9.3/10 49
HD 3 yorum Aşk İçin - Rolling to You

Jocelyn hem çapkın hem zengin hem de kendinden aşırı emin olan ve ne dünyayı ne de ilişkileri çok fazla takmayan orta yaşlarını geçmesine rağmen hızlı yaşayan bir adamdır. Jocelyn için elde edilemeyecek kadın yoktur ve bu tutumu kısa süre sonra büyük bir teste tabi olacaktır. Jocelyn tekerlekli sandalyeye mahkum bir tanıdıklarının cenaze töreninden sonra aniden Florence ile tanışır ancak tam da tanıştıkları an da Jocelyn bu tekerlekli sandalyededir ve Florence’ın bu durumdan etkilendiğini fark edip bu oyunu sürdürür. Ancak Jocelyn ve Florence nişanlanıp ve Florence onu ailesi ile tanıştırmaya götürdüğünde işler Jocelyn için tamamen değişecektir. Çünkü orada Florence’in kız kardeşi Marie ile tanışır ve Marie de tekerlekli sandalyeye mahkumdur ve aralarında birbirlerini gördükleri an da bir elektrik oluşmuştur bile. Bakalım Jocelyn’in kurduğu bu küçük entrikanın sonu ne olacak? Jocelyn bu işten de paçayı sıyırabilecek mi yoksa bu küçük oyunun sonu kalp kırıklığımı olacak?

Yönetmen
Franck Dubosc
Oyuncular
Alexandra Lamy, Elsa Zylberstein, Franck Dubosc, Gérard Darmon
Yapım
2018 Filmleri Belçika,Fransa
Tür
Komedi Filmleri, Romantik Filmler
Kategori
Yabancı Filmler
Süre
107 dk
Dil
Türkçe Dublaj
Etiketler
-
Filme Yorum Yaz
Filmle ilgili sürpriz bir detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler] filmin son kısmı bence sıkıcıydı [/spoiler]
Film Hakkındaki Yorumlar
 • cenk

  Izlenebilir müthiş bir senaryo

 • bilbaros

  Kesinlikle izlemeye değer hoş duygular bırakıyor admine teşekkür ederim

 • Lisa

  Harikaydı...
  ınsan olmak, duyguları hissetmek ne kadar değerli..Izleyin lütfen iyi gelecek, mutlu bir damla gözyaşı bile akıtabilirsiniz.