Full HD Film izleme keyfini Online Film izle / Sinema platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.
IMDB 7.9
8.9/10 163
HD 3 yorum 6.5 Metre - 6.5 Per Meter

asdaÖzellikle evsiz olan uyuşturucu bağımlılarının sayısının artması üzerine şehirde yaşanan huzursuzluğun ve yolsuzluğun artık durdurulma zamanı gelmiştir. Görevini layıkıyla yerine getiren narkotik şube polisi Samad (Payman Maadi) bu belayı şehrin başına saran uyuşturucusu baronu Nasser Khakzad’ın (Navid Mohammadzadeh) peşine düşer. Bu azılı şuçluyu ele geçirmeye çalışan Samad sayısız operasyon düzenler ve nihayet Nasser başarısızlıkla sonuçlanan bir intihar girişiminin ardından yakalanır. Adaletin karşısında hesap veren Nasser, ağır cezalarla karşı karşıyadır. Ancak büyük yıkımla karşılaşan yalnızca o değildir çünkü onu yakalayarak artık toplumun huzura kavuşacağını umut eden Samad, şehirdeki uyuşturucu bağımlılığının gerçek yüzünü görünce adeta mesleğini ve hayatını sorgular. Görevini aşkla yerine getirmek için tüm gücüyle çabalasa da bölgesindeki uyuşturucu bağımlılığında görülen neredeyse yedi katlık ürkütücü artış onun için şok edici seviyededir. Her ne kadar suçlular cezalarını bulsa da suçu önceden önlemek mümkün müdür?

Yönetmen
Saeed Roustayi
Oyuncular
Farhad Aslani, Navid Mohammadzadeh, Parinaz Izadyar, Payman Maadi
Yapım
2019 Filmleri İran
Tür
Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri
Kategori
Yabancı Filmler
Süre
131 dk
Dil
Türkçe Dublaj
Etiketler
-
Filme Yorum Yaz
Filmle ilgili sürpriz bir detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler] filmin son kısmı bence sıkıcıydı [/spoiler]
Film Hakkındaki Yorumlar
  • AGA13

    Flim gayet güzel ama son sahne ne anlatmak istedi onu anlamadım

  • MekaTurk

    Film mükemmel aslında ilk başlarda ne olduğunu anlamamıştım ama allahın adaleti kısasa kısas ise tamda onu anlatıyor tabi konu ve olaylar gerçekse.

  • arshia

    Milletim oscarlık film yapmış yaa. Vatanım seninle gurur duyuyorum . Admin film atmakta üstüne yok adamım sen bir azizesin.