Full HD Film izleme keyfini Online Film izle / Sinema platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.
YENİ ADRESİMİZ Fullhdfilmizlesene.com
MOBİL VERSİYON m.fullhdfilmizlesene.com
IMDB 3.9
8.3/10 31
HD 1 yorum 60 000 Fitte Şeytan Çıkarma

Yönetmen koltuğunda korku türünde deneyimli olan Chad Ferrin’i görüyoruz.Deneyimli senarist Daniel Benton ve aynı zamanda filmde Rabbi rolünü üstlenen deneyimli aktör Robet Rhine tarafından senaryosu yazılmıştır. Hollywood Hororfest’de en iyi erkek ve kadın oyuncu, en iyi komedi korku filmi, ve en özgün film ödüllerini almıştır. Film her ne kadar korku unsurları taşısa da, daha her türlü şaka ve esprinin olduğu bir absürt komedi filmdir. Her şey Peder Romero’nun eskiden tanığı birinin şeytan tarafından ele geçirilmesi ile başlar. Peder Romero şeytan çıkartma konusunda uzmanlaşmıştır. Şeytan tarafından ele geçirilen eski arkadaşı Garvan’ı öldürür ve cesediyle birlikte Vietnam uçağına biner. Ancak uçakta ki şeytani olaylar herkesin hayatını tehlikeye atacaktır. Uçak içerisinde bulunan her insan ayrı bir tipi temsil etmektedir. Bu tiplemeler üzerinden her an ve herhangi bir konuda ortaya çıkan yaratıcı durumlar ve esprilerle, Peder Romero’nun bir iblise ve kendine olan inancına dair verdiği savaşa tanıklık ediyoruz.

Yönetmen
Chad Ferrin
Oyuncular
Bai Ling, Lance Henriksen, Matthew Moy, Robert Miano
Yapım
2019 Filmleri ABD
Tür
Komedi Filmleri, Korku Filmleri
Kategori
Yabancı Filmler
Süre
95 dk
Dil
Türkçe Altyazılı
Etiketler
-
Benzer Filmler
Filme Yorum Yaz
Filmle ilgili sürpriz bir detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler] filmin son kısmı bence sıkıcıydı [/spoiler]
Film Hakkındaki Yorumlar
  • musta

    Neden sürekli kötü filmlerin altı da iyi yorumlar yazıyorsunuz eskiden daha kaliteli bir siteydiniz sahtecilik yapıyorsunuz.